Izviđač upisao novu pobjedu, ovaj put u Ljubuškom je "palo" Goražde

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Nakon obaveza koje su imali u Evropi, rukometaši Izviđača sinoć su igrali utakmicu u okviru domaćeg prvenstva.

Naime, Izviđač je u okviru 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom terenu ostvario pobjedu protiv Goražda, a konačan rezultat bio je 40:31.

Od samog otvaranja utakmice domaća ekipa imala je prednost na svojoj strani, a do kraja utakmice je nisu ispuštali.

Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno da će Goražde teško do bilo kakvog iznenađenja jer je domaći tim imao prednost od 19:12.

U drugom poluvremenu domaćini su nastavili sa dobrom igrom i na kraju su slavili pobjedu od devet razlike.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U domaćem timu najbolji je bio Ivano Pavlović koji je postigao šest golova, a po pet su dodali Odak, Dželilović, Šimić i Bubalo.

Kod Goražda je najbolji bio Pušilo sa sedam postignutih golova, a šest je dodao Krakonja.