Jedinstvo slavilo protiv Jedinstva u Mejdanu

Prijateljska utakmica

E. Dindić, foto: E. Dindić

U prvoj prijateljskoj utakmici pred početak nove rukometne sezone u Mejdanu su se sastale rukometašice Jedinstva iz Tuzle i Jednistva iz Brčkog. U jednoj veoma zanimljivoj popularne Labudice odnijele su pobjedu rezultatom 32:26 (15:15).

U prvom poluvremenu igrao se rukomet gol za gol, pa nijedna ni druga ekipa nisu uspjele da ostvare neku veću prednost.

Vidjeli smo mnogo tehničkih pogrešaka u prvih pola sata, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 15:15.

U nastavku susreta popularne Labudice ubacuju u brzinu više, te sa par laganih kontri iz minute u minutu povećavaju prednost. Na kraju i više nego sigurnih 32:26.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (Ž):

Podsjetimo zvanični zapisnik se nije vodio na ovoj utakmici, pa smo ostali uskraćeni za najbolje strijelce ovog susreta.