Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Konjuha ostvarili su pobjedu na domaćem terenu protiv Izviđača.

Gosti su bili veliki favoriti na ovom susretu, ali su na kraju doživjeli poraz.

Već u prvom poluvremenu vidjelo se da će gosti teško ostvariti pobjedu, jer je ekipa Konjuha imala vodstvo od 16:12.

U drugom poluvremenu gosti su igrali dosta bolje i bili su blizu pozitivnog rezultata, ali su poraženi sa 26:25.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Konjuh su do pobjede vodili Kemal Hamzić sa šest i Sead Dautović, te Eldin Hajdarević sa po četiri postignuta gola.

U Izviđača je najefikasniji bio Miloš Kos sa pet postignutih golova.