RK Gračanica trijumfovao u Goraždu

Premijer liga BiH

Rukometaši Gračanice slavili su u meču 16. kola Premijer lige u Goraždu protiv istoimenog domaćina sa 28:23.

Pred oko 700 gledalaca su domaći rukometaši poveli sa 2:0, no zatim Gračanlije na krilima Džinovića stižu do 4:0 serije i vodstva od 4:2. Nakon još jedne serije gosti su imali 7:3 u 12. minuti.

Do kraja poluvremena Gračanlije su održavale prednost, a na poluvremenu su vodile 15:10, da bi na kraju slavili sa tih pet golova razlike.

Iako su domaći uspijeva da smanje na dva gola zaostatka, na kraju su ipak ubjedljivo poraženi sa 28:23.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Borac je lider s 40 bodova, bod manje ima Gračanica, dok je Goražde tek na pretposljednjem mjestu sa 12 bodova.