RK Iskra golom u posljednjim sekundama ostvario pobjedu protiv RK Vogošća

Sjajna utakmica

E. Oštraković

Iskra iz Bugojna je na domaćem terenu u okviru 10. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine ostvarila drugu pobjedu u sezoni.

Ovaj put bili su bolji od Vogošće i to sa 24:23, te su upisali veoma važnu pobjedu.

Utakmica je bila potpuno izjednačena, a pobjedu su domaći rukometaši ostvarili u posljednjim momentima susreta.

Koliko je prvo poluvrijeme bilo tvrdo, najbolje pokazuje rezultat sa kojim se otišlo na odmor, a bilo je 11:11.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

U drugom poluvremenu, golom Bostana u posljednjim sekundama, Iskra je ostvarila pobjedu od 24:23 protiv Vogošće.

Najefikasniji u Iskri bili su Čičkušić i Voški sa po sedam postignutih golova, dok su kod Vogošće po šest golova postigli Duško Čelica, Ajdin Zahirović i Elis Memić.