RK Maglaj i RK Gračanica u sjajnoj utakmici odigrali neriješeno

Prijateljski susret

E. Oštraković

Proteklog vikenda prijateljsku utakmicu u Maglaju odigrale su domaća ekipa RK Maglaj, te rukometaši Gračanice.

Viđena je jako dobra utakmica, iako je bilo jako teško i sparno vrijeme u Maglaju, a na kraju nije bilo pobjednika.

Sve do sedme minute igralo se gol za gol, a tada gosti imaju vodstvo od 5:3. U desetoj minuti prednost gostiju bila je 7:4, te domaći trener poziva time-out.

Nakon dvadeset minuta igre gosti iz Gračanice imali su vodstvo od 14:9, ali slijedi period lošije igre, te se na odmor odlazi sa rezultatom 19:18 za RK Gračanica.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Gosti su dominirali i većeem dijelu drugog poluvremena, ali nisu uspjeli smireno privesti utakmicu kraju, te je susret završen rezultatom 33:33.