RK Vogošća siguran protiv RK Goražde
Vogošća će već u srijedu u okviru zaostalog kola putovati u Gračanicu, te će pokušati napraviti iznenađenje i ostvariti pozitivan rezultat.

Premijer liga BiH

E. Oštraković

Rukometaši Vogošće ostvarili su pobjedu u 12. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine i to na svom terenu protiv Goražda.

Čini se kako je Vogošća konačno uhvatila pravu formu, a tome u prilog ide i pobjeda protiv Goražda od 33:24.

Prvo poluvrijeme je bilo u znaku domaćina koji je na odmor otišao sa vodstvom od šest razlike, a bilo je 17:11.

U drugom poluvremenu ta prednost je rasla, te je na kraju domaći tim ostvario pobjedu od devet golova razlike.