Rukometašice Hadžića slavile na gostovanju u Ljubuškom

Počela nova sezona

E. Oštraković

Počela je nova rukometna sezona u Premijer ligi BiH za rukometašice.

Pobjedu na gostovanju u Ljubuškom ostvarile su rukometašice Hadžića, a konačan rezultat bio je 26:32.

Prvo poluvrijeme bilo je dosta borbeno i puno preokreta, a na odmor se otišlo pri vodstvu domaćih rukometašica od 14:13.

Ipak u drugom poluvremenu rukometašićce Hadžića odigrale su sjajno, te su ostvarile pobjedu od šest razlike, a bilo je 26:32.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (Ž):

Gošće je do pobjede vodila Adna Halebić sa osam postignutih golova, dok je kod domaćih najbolja bila Matea Šumelj sa deset postignutih golova.