Rukometašice Krivaje upisale novu domaću pobjedu

Bolje od Dubice

E. Oštraković

Rukometašice Krivaje ostvarile su novu pobjede, ovaj put na domaćem terenu, protiv ekipe Dubice, a rezultat je bio 30:22.

Gošće su bolje otvorile utakmicu, ali domaće rukometašice su se jako brzo vratile u ovu utakmicu.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dobroj i izjednačenoj igri, a prednost su nakon prvog dijela utakmice imale domaće rukometašice i to od 14:12.

U drugom poluvremenu rukometašice Krivaje su ubacile u veću brzinu, te su na kraju slavile pobjedu od osam razlike.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (Ž):

Najefikasnije u Krivaji sa po šest postignutih golova bile su Ilma Mehanović i Jasmina Ćosić, dok je Dragana Stojić bila najbolja kod Dubice sa pet postignutih golova.