Slavija šokirala Vogošću, Bosna se poskliznula u Goraždu, Maglaj ostvario pobjedu u Brčkom
Visočka Bosna je pomalo iznenađujuće izgubila na gostovanju Goraždu. Domaća ekipa je u svakom segmentu večeras nadigrala goste iz Visokog, te su na kraju ostvarili i zasluženu pobjedu od 29:25.

Utakmice 21. kola Premijer lige BiH

Esmer Oštraković

Odigrane su utakmice 21. kola rukometne Premijer lige Bosne i Hercegovine, u kojem je viđeno nekoliko iznenađenja.

U ovom kolu ponovo se desila promjena lidera na tabeli, jer je prvo mjesto nakon pobjede protiv Konjuha preuzela Gračanica.

Maglaj je nakon pobjede u prošlom kolu protiv RK Gračanica, upisao jako važnu pobjedu na gostovanju u Brčkom. Iako su na poluvremenu gubili sa 14:13, zaigrali su sjajno u drugom poluvremenu i upisali jako važnu pobjedu u borbi za doigravanje rezultatom 24:22.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Najveće iznenađenje u ovom kolu priredila je Slavija koja je ostvarila pobjedu na gostovanju kod Vogošće. Oni su bili bolji tokom cijelog susreta, te su na kraju upisali zasluženu pobjedu od 27:25.