Slovenija ispala sa Svjetskog prvenstva
Foto - EPA

Kraj za Slovence

Rukometaši Slovenije ispali su sa Svjetskog prvenstva.

Slovenci su danas remizirali sa Egiptom 25:25, a taj rezultat je domaću selekciju odveo dalje, dok je Slovenija eliminisana.

Slovenija je imala četiri gola prednosti na poluvremenu (12:8), ali su u nastavku ispustili prednost i na kraju je meč završen bez pobjednika.

Ovaj rezultat je odveo Egipat dalje, a Slovenija je ispala sa SP-a.

Sanad je sa sedam golova predvodio Egipat, a Janc je kod Slovenije zabio šest.

Potražite više informacija na temu Svjetsko prvenstvo:

Norveška je savladala Island sa 35:33, ali još uvijek nije osigurala plasman među osam i čekat će rezultat meča Francuska - Portugal.

Sagosen je vodio Norvežane do pobjede sa devet golova, a kod Islanda je Elisson zabio šest.

Medo-Brundo
Utakmicu su izgubili kada su golama izveli
0 1
goofy
...prateci rukometno prvenstvo primjecujem da je nasa realnost donji dom jakosne grupe!