Tatran Prešov pregazio Izviđača, ekipa iz Ljubuškog gol nije postigla čak šesnaest minuta
Činjenica da su igrači Izviđača u drugom poluvremenu postigli samo pet golova govori dovoljno o tome koliko jednostrana utakmica je to bila.

Prijateljska utakmica

E. Oštraković

Rukometaši Izviđača sinoć su odigrali prijateljsku utakmicu protiv Tatran Prešova u kojoj su poraženi sa 34:16.

Tatran Prešov je startao furiozno, te je bio nemilosrdan prema ekipi iz Ljubuškog, a na kraju su upisali visoku pobjedu.

Pobjeda Slovaka niti u jednom trenutku nije došla pod znak pitanja, a njihova prednost je samo rasla tokom susreta.

Potražite više informacija na temu Rukometno prvenstvo BiH (M):

Posljednji gol Izviđač je postigao u 44. minuti, što je zaista nevjerovatan podatak, ali i pokazuje dominaciju Tatrana.