Vardar nakon sjajnog drugog poluvremena slavio protiv Tatran Prešova
Vardar je do pobjede vodio Timo Dibirov sa pet postignutih golova, dok je kod domaće ekipe sa šest golova najefikasniji bio Rabek.

Nova pobjeda Makedonaca

E. Oštraković

Ekipa Vardara upisala je novu pobjedu u okviru SEHA lige i to na gostovanju kod Tatran Prešova, sa 29:22.

Vardar ove sezone igra jako dobro, a i u ovoj utakmici bili su blagi favoriti, te su na kraju ostvarili pobjedu.

Prvo poluvrijeme bilo je poprilično izjednačeno u kojem je domaća ekipa parirala Vardaru, a na odmor se otišlo pri vodstvu gostiju od 10:8.

Ipak, u drugom poluvremenu gosti su ubacili u brzinu više, te su na kraju slavili ubjedljivu pobjedu od 29:22.