Vogošća ostvarila laganu pobjedu protiv Sloge

Gosti bez šanse

Rukometaši Vogošće ostvarili su sigurnu pobjedu protiv oslabljene ekipe Sloge iz Gornjeg Vakufa na domaćem terenu.

Gostujuči rukometaši su nakon petnaest dana karantina i odustva sa treninga, istrčali na teren, te su poraženi sa 15 razlike.

Najveći razlog ovako visokog poraza gostiju jesu tehničke greške, ali i sjajni Damir Efendić, golman Vogošće.

Prvo poluvrijeme završeno je vodstvom domaćih od 13:3, a stvarno je nevjerovatan podatak da su gosti postigli samo tri gola za 30 minuta igre.

U drugom poluvremenu Vogošća je samo privela utakmicu kraju, te su ostvarili pobjedu od petnaest razlike, tačnije 27:12.

Domaću ekipu do pobjede vodio je Ombaša sa šest postignutih golova, dok je kod gostiju najbolji bio Amer Dedić sa tri postignuta gola.