A ko drugi? Edin Džeko ušao, pa zatresao mrežu Rumuna

Iako gubimo...

Bh. reprezentativci trenutno igraju u Bukureštu meč 6. kola B divizije u Ligi nacija.

Ciklus ćemo pokušati da zavšrimo barem remijem, ali rezervni tim Ivajla Peteva gubi s 3:1 od selekcije Rumunije.

Poveči su domaći golom golom Mana u 38. minuti, da bi na 2:0 povisio Puscas u 73. minuti.

U 71. minuti ušao je Edin Džeko umjesto Šarića, a već u 77. minuti glavom na centaršut Amara Dedića glavom pogađa za 2:1.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

No, nažalost, Raticu je samo dva minuta nakon toga postigao treći gol za Rumune koji se nalaze pred pobjedom.

Na njihovu štetu, Finci vode u Podgorici protiv Crne Gore, što znači da će Rumunija igrati u C diviziji naredne sezone.