18

Komentari (18)

Kqbura22117647
A jest kulturno opljacko pitare,al neka je kad su glupi
visokohz
Plitak je on da to skonta
Kqbura22117647
tamam da vam uzme jos koji milion do 2027,ako ne raskinete sporazumno do tad,za ovu setnju po terenu
hzsg
Kakav si ti glupan...!! Ako ode prije 2027. onda se.može reći da je Sarajevo sa Ademom napravilo dobar potez, jer će sigurno zaraditi dobar novac. Jeli opravdao očeekivanja ili nije, o tome se može pričati. Meni je dovoljan treći zgoditak u derbiju i Ademova proslava pogodtka, a nadam se da si mi i ti Kqbura22117647 tada bio sretan i zadovoljan..
PRESEDAN
Nabio je on nas,uzeo milion na šetnju,a mi 20 bodova iza prvog.I kakve odštete,jedva čekaju da mu vide leđa!!
Viveros2
Pa glupik jedan procitaj tekst proje nego napises nesto,momak je pod ugovorom dvije godine,tj jos godinu i ko god ga bude zelio morati ce platiti minimum onoliko koliko je on zaradio do sada,pa te ja pitam kako je opljackao ako ode i proda se,e moj glupik
Manijakalnos
Zar ti stvarno misliš da će Partizan, koji je u ogromnim dugovima, platiti obeštećenje za igrača koji ima 35 godina i koji je na zalasku karijere? U najboljem slučaju možete dobiti raskid ugovora na štetu igrača, da vas ne bi “opljačkao” za nekih šeststo hiljada eura, koliko je pisalo da ima godišnju platu.
user1676375799
Vala odigro je 3 dobre partije,uzima pare,šeta po terenu,nigdje ga nema,nadam se da je ovo istina.
cogoH
Dao penal drugoligasu u kupu i kazu Adem se zvao hahahahahahahahahhahahaha
Viveros2
Ozraceni miran budi,ulazite zaslugom na terenu ali nesto cu ti reci niste sigurni jos sto se ulaska tice i licence,znas da sam ti i dva mjeseca ranije Telalovica najavio nisi mi vjerovao,tako da udahni svjezeg zraka i spremi se na mogucu sikiraciju,a i da udjete aBd odmah ispadate,selam
user1762280003
Tamam 2 mil uzet za njeg ;)
user1776386755
Samo neka Fk Sarajevo dovlači Smrde...ni jedan Bošnjak u prvoj postavi...pa bolje da su malog Mehmedovića forsirali bolje bi prošli....
Delegat
A kako tebe ne pitase sta trebaju raditi
plemic
zar je ljajić igrao u sarajvu?
Adohordas
SonPen1946
PRESEDAN
jahve95
Al najjace su komsinice pola godine mu se nadali,potpisao za Sarajevo kazu ma los je svakako hahahahaha
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Najnovije vijesti