Ademi počeo, Gojak "završio" nemoćnu Rijeku u derbiju

HNL

Dinamo je u derbiju 24. kola HNL-a deklasirao Rijeku s 4:0.

Modri su bez većih problema stigli do 19. prvenstvene pobjede i sa 59 bodova sada su bez konkurencije u vrhu.

Rijeka, kojoj je ovo bio sedmi poraz, zaostaje čak 18 bodova za Modrima i četiri za drugoplasiranim Hajdukom, koji je nešto ranije odigrao 0:0 s Osijekom u još jednom derbiju kola.

Što se tiče večerašnjeg meča na Maksimiru, Ademi je nakon 20-ak sekundi zabio za 1:0, da bi Kadrzior u 81. tek povisio na 2:0.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Modri su do kraja postigli još dva gola. Najprije Oršić u 85. minuti, a onda i naš reprezentativac Amer Gojak u 93. minuti.

Gojak je prethodno u 68. minuti ušao u igru umjesto Majera, a ovo mu je bio drugi ovosezonski gol u HNL-u.