Gojak se nakon fantastičnog meča oglasio na Instagramu: "Hvala Allahu na svemu"

Komentar mu ostavio i Dani Olmo

E. Čaušević

Torino je danas u gostima pobijedio Parmu sa 3:0 u meču 15. kola Serije A.

Meč u Parmi obilježio je bh. reprezentativac Amer Gojak koji je s klupe ušao u 70. minuti, a onda je upisao asistenciju i zabio pogodak.

Gojak je na scenu stupio prvi u 88. minuti kada je iz kornera asistirao za Izza koji pogađa za 0:2.

Bh. reprezentativac je u centru pažnje bio i u 95. minuti kada je sjajno pogodio za konačnih 0:3 nakon asistencije Belottija.

Nakon utakmice naš reprezentativac se oglasio na Instagramu, a komentar mu je ostavio i nekadašnji saigrač iz Dinama Dani Olmo.

"Hvala Allahu na svemu. Prva utakmica u 2021. godini, tri boda, prva asistencija i prvi gol", napisao je Gojak.