Nestvarna partija Gojaka: Ušao s klupe, pa asistirao i zabio gol u pobjedi Torina

Slavili u gostima protiv Parme sa 3:0

Fudbaleri Torina danas su u gostima pobijedili Parmu sa 3:0 u meču 15. kola Serije A.

Torino je odlično otvorio 2021. godinu u kojoj je cilj da se izvuku iz opasne zone, te su danas uspjeli da u gostima sa 3:0 pobijede Parmu.

Posljednjih 20-tak minuta meča odigrao je i bh. reprezentativac Amer Gojak.

Gojak je bio u centru pažnje u 88. minuti kada je upisao asistenciju, a pogodak za 2:0 postigao je Izzo.

No, u petoj minuti nadoknade Gojak je krunisao sjajnu partiju golom za konačnih 3:0. Za Gojaka je ovo bio debitantski pogodak u dresu Torina.