Topnici bez milosti u Yorkshireu: Leeds primio 11 golova u dva meča

Tri boda idu u London

H. Zilić

U 18. kolu Premiershipa Arsenal je deklasirao Leeds United.

Sve je počelo u 16. minuti kada je Martinelli pogodio za 0:1 na asistenciju Lacazettea.

Isti igrač u 28. minuti pogađa za 0:2, sada je asistent bio Xhaka.

Nokaut izabranika Marcela Bielse režirao je Saka u 42. minuti i to je bilo 0:3 rezultat prvog poluvremena.

Tračak nade domaćinima u 75. minuti donosi Raphina golom iz penala za 1:3, ali sve nade timu iz Yorkshira ubio je Smith Rowe u 84. minuti kada je iskoristio dodavanje Odegaarda i zatresao mrežu za konačnih 1:4.

Leeds je na dva meča primio čak 11 golova i to je veliki alarm za Bielsin tim.

Zaprati Arsenal, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: