Arsenal je tako ponizio gradskog rivala da je pola stadiona na poluvremenu otišlo kući

Uvjerljiva prednost Topnika

Arsenal je za 45 minuta igre deklasirao gradskog rivala West Ham. Rezultat je 4:0.

Apsolutno niko se nije nadao da će ekipa Arsenala već nakon prvih 45 minuta igre riješiti pitanje pobjednika protiv opasnih Čekićara.

Topnici doslovno ponižavaju protivnika. Dali su im četiri gola u periodu od 33. do druge minute nadoknade prvog poluvremena.

Domaće je načeo William Saliba. Iskoristio je ubacivanje Declana Ricea i zabio je za 1:0.

U 41. minuti je već 2:0. Areola je oborio Bukaya Saku u kaznenom prostoru, a isti igrač postiže pogodak.

Tri minute kasnije Rice je ponovo asistent, a pogodak je postigao i drugi štoper Gabriel za 3:0 u 44. minuti.

Tačka na prvo poluvrijeme stavljena je u drugoj minuti sudijske nadoknade. Pogodio je i Trossard za nevjerovatnih 4:0.

Navijači West Hama odlaze sa stadiona London

Niko se nije nadao da će ovako lako Arsenal doći do pobjede u londonskom derbiju. Navijači West Hama razočarani i ogroman broj njih je već otišao kući.

Snimci sa stadiona London to jasno pokazuju i jednostavno ljudi više ne žele gledati bruku izabranika Davida Moyesa.

Zaprati Arsenal, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: