Manchester United slavio u Birminghamu kod Aston Ville
Velika pobjeda Manchester Uniteda - Je li Liga prvaka još san?

Pobjeda Crvenih đavola

E. Ganibegović

U okviru 24. kola engleske Premier lige, Manchester United je danas s 1:2 slavio na gostovanju kod Aston Ville.

Villa se u 13. minuti blokom spasila od šuta Hojlunda, no četiri minute kasnije nije. Maguire nakon kornera prebacuje loptu, a Danac pogađa za 0:1.

John McGinn prijeti sedam minuta kasnije na drugoj strani. Nije se dao iznenaditi Andre Onana i odbranio je taj udarac.

Ollie Watkins je minut kasnije također zaustavljen od strane Onane, da bi u 28. minuti Jacob Ramsey propustio novu šansu da donese Villi izjednačenje.

Andre Onana ponovo u 48. minuti zaustavlja Ollieja Watkinsa, a uspješniji je bio i od Clementa Lengleta 19 minuta kasnije.

Douglas Luiz u 67. minuti konačno uspijeva savladati Onanu za 1:1, no istom igraču je pet minuta kasnije blokiran šut.

Igrala se 77. minuta kada je Douglas Luiz imao novu šansu, Onana opet brnai, a onda je stigla kazna.

Scott McTominay je u 86. minuti zabio glavom uz malu dozu sreće. Sreća ili ne, donio je Unitedu veliku pobjedu.

Manchester United je sada šesti na tabeli s 41 bodom. Aston Villa je poziciju iznad s 46 i propustila je tako danas da skoči na 4. mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Naredno kolo Unitedu donosi gostovanje kod Lutona. Aston Villa će u London gdje će igrati protiv Fulhama.

Premiership, 24. kolo:

Aston Villa - Manchester United 1:2 (Luiz 67'; Hojlund 17', McTominay 86')

Zaprati Manchester United, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester United Moje Teme

Mel_Glupson
Jos jedna u nizu jos jedna u nizuuuuu pa opet u krizuuuuuuu... hehehe sva cast ggmuuuu ..sa gol razlikom 0 nula borit se za ligu prvaka ..svaka čast..25 kolo a 33- 33 ... Erik je pravi mađioničar .. kačketa ima..ako ko hoce da osvježi malo kolekciju neka se javi hehehe ima novih modela sa Bluetoothom
1 1
Ade1
Hohohoho treca pobjeda za redom hohohoho nesto su se usutili Vend, Vici, Miki ,Riki, ******i, gluposoni, Kenny hohohohohoho