Barnsley mučio Everton, Bešić igrao 120 minuta

Capital One Cup

Teme:

Nogometaši Evertona pobijedili su Barnsley nakon produžetaka u prvom kolu engleskog Capital One Cupa (5:3).

Everton se dosta mučio kod niželigaša Barnsleyja. Bilo je 3:3 u regularnih 90 minuta, no gosti iz Liverpoola su ipak pokazali da su kvalitetniji, pa su s dva gola u narednih pola sata obezbijedili prolaz.

Barnsley je šokirao goste u prvih 45 minuta s dva gola, a strijelci su bili Winnall i Watkins.

U 51. minuti Mirallas smanjuje na 2:1, u 59. Naismith pogađa za 2:2, ali samo minutu kasnije Crowley donosi novu radost domaćinu.

Lukaku je spasio Everton golom u 78. minuti. U 96 autogol Robertsa za 4:3, a Lukaku je drugim golom u 115. minuti otklonio sve dileme.

Dodajmo da je naš reprezentativac Muhamed Bešić odigrao svih 90 minuta.