Nogometaš Intera "divljao" na klupi nakon što je izmjenjen u prvom poluvremenu

Zaista nedopustivo

Esmer Oštraković

Nogometaši Intera doživjeli su neugodan poraz na gostovanju kod Udinesea, a konačan rezultat bio je 3:1 za domaće.

Iako je krenulo jako dobro za Inter koji je imao vodstvo nakon što je Barella postigao gol u 5. minuti, sve se raspalo u nastavku utakmice.

Prvo je Skriniar u 22. minuti postigao autogol i tako vratio stvari na početak, ali bez obzira na to Inter nije mogao da napravi ozbiljniju priliku.

Do kraja utakmice, u samoj završnici, primili su dva gola, te su na kraju poraženi sa 3:1 i kući odlaze bez bodova.

Ipak, zanimljiv trenutak desio se u 31. minuti utakmice kada je trener gostiju odlučio napraviti nešto što se ne viđa često.

On je tada napravio dvostruku izmjenu, te su iz igre izašli Bastoni i Mkhitaryan, a u igru su ušli Dimarco i Gagliardini.

Kada je riječ o igri, ta dvostruka izmjena apsolutno ništa nije donijela Interu, te je pravo pitanje zašto je to uradio Inzaghi.

Nakon što je izveden iz igre, mladi nogometaš Intera, Bastoni, potpuno je poludio i počeo "divljati" na klupi.

Bastoni clearly not happy with the substitution, Gosens tried to calm him downpic.twitter.com/RrM2YqdXph

On je nogama udarao sjedala u redu ispred sebe, a smirivao ga je Robin Gosens, ali bez mnogo uspjeha.

Ostali nogometaši Intera, kao i ostatak stručnog štaba u čudu su gledali ponašanje Bastonija koje je trajalo nekih dvadesetak sekundi.