Bayern šokantno gubio, a onda deklasirao Furth

Drugo poluvrijeme presudilo

H. Zilić

Fudbaleri Bayerna mučili su se prvo polvurijeme u 23. kolu Bundeslige protiv fenejraša Greuther Furtha.

Gosti su došli u Minhen da odigraju jednu borbenu utakmicu, a prvo poluvrijeme su upotpunosti namučili aktuelne prvake.

Sve to je krunisano golom nesuđenog bh. reprezentativca Branimira Hrgote koji je u 43. minuti iz slobodnog udarca pogodio za 0:1 i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku Bavarci se bude.

Igrala se 47. minuta kada je Choupo-Moting asistirao, a Lewadowski pogodio za 1:1.

Potražite više informacija na temu Bundesliga:

Do preokreta Bayern dolazi u 61. minuti autoglom Griesbecka.

Do kraja meča Bavarci su postigli još dva pogotka preko Lewadowskog u 82. minuti i Choupo-Motinga u 91. minuti za konačnih 4:1 i tako upisali nova tri boda i spriječili jednu od najvećih senzacija posljednjih godina.

Zaprati FC Bayern Munich, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: