Bellingham pada, sudac ne svira faul, pa sve kamere snimaju Engleza i čekaju reakciju - Dobili su je

Poslao je "poruku"

Esmer Oštraković

Fudbaleri Real Madrida ostvarili su novu pobjedu i samim tim novi korak ka tituli prvaka Španije.

Oni su na svom terenu u okviru 30. kola Primere dočekali Athletic Bilbao, te su ostvarili pobjedu od 2:0.

Već u osmoj minuti vidjeli smo pogodak. Diaz dodaje do Rodryga, a ovaj zabija za 1:0.

Na novu priliku čekalo se sve do 44. minute kada je Tchouameni dobro šutirao glavom, ali lopta ide malo pred gola.

Igrala se 49. minuta kada se zatresao okvir gola gostiju. Brahim Diaz je pogodio stativu. Tri minute kasnije je mogla doći kazna. Inaki Williams je zaprijetio, ali brani Andriy Lunin.

Pitanje pobjednika riješeno je u 73. minuti utakmice kada je Bellingham asistirao Rodrygu koji postiže svoj drugi gol na utakmici i postavlja konačan rezultat ovog susreta.

Jako zanimljiva situacija desila se u 85. minuti kada je Bellingham srušen, ali sudija mu nije htio dosuditi prekršaj.

Razočaran je bio reprezentativac Engleske i to je bilo evidentno na njegovom licu, ali je imao jako zanimljviu gestikulaciju koju su naravno kamere snimile.

Naime, on je pokazao preko svojih usta da će prešutiti sve i da više ne želi komentarisati bilo kakve sudijske odluke.

Razlog je naravno svima veoma jasan. Bellingham se često dovodi u vezu sa prigovorima sudijama, a nedavno je protiv Valencije dobio i direktan crveni karton zbog toga.

Kako je sve to izgledalo pogledajte OVDJE.

Nakon ove utakmice Real Madrid je prvi sa 75 bodova, osam više od Barcelone i deset više od Girone. Bilvao je četvrti s 56.

Real Madrid će u 31. kolu gostovati kod Mallorce, dok će Athletic Bilbao na svom terenu ugostiti Villarreal.

Potražite više informacija na temu La Liga:

Primera, 30. kolo:

Real Madrid - Athletic Bilbao 2:0 (Rodrygo 8', 73')

Zaprati Real Madrid, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Real Madrid Moje Teme

Klicko2
Pa ovo je presmiješno hahhaha pa sudije ih guraju od pamtivijeka i ovo prljavo crno gowno našlo se da prigovara nešto.Kao prvo nije ni P od penala kao drugo da je neki igrač nekog drugog kluba u ovoj nakaradnoj ligi ovo uradio bio bi kažnjen 3 utakmice neigranja.Toliko o poštenju te smrdljive lige priklonjene jednom smrdljivom klubu-penal smradridu