Bez pobjednika u velikom turskom derbiju

Fener i Galata odigrali bez pobjednika

Fenerbahče i Galatasaray remizirali su (1:1) u velikom turskom derbiju igranom u devetom kolu Superlige.

Prvo poluvrijeme derbija donosi bolju igru Fenerbahčea, koji je u 37. minuti meča stigao do vodećeg pogotka. Nakon intervencije odbrane gostiju, lopta dolazi do Diega, koji pogađa mrežu Galate za vodstvo Fenera od 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a velika borba viđena je u drugom poluvremenu.

Finiš meča donio je i izjednačujući gol. Pogodio je Adin Olčan u 84. minuti za konačan rezultat susreta od 1:1.