Gojak: Idemo u Ukrajinu puni samopouzdanja i želimo uzeti tamo tri boda

Nakon pobjede protiv Kazahstana

Bh. reprezentacija pobijedila je danas Kazahstan u gostima sa 2:0.

Zmajevi su odigrali veoma dobru utakmicu protiv Kazahstana i na kraju zasluženo pobijedili sa 2:0.

Junak današnje utakmice bio je Smail Prevljak koji je postigao oba gola za našu selekciju.

Nakon utakmice svoj komentar na meč dao je i Amer Gojak koji je na terenu proveo svih 90 minuta, te je poručio da je naš tim zasluženo došao do pobjede.

"Odigrali smo jednu jako dobru utakmicu s puno želje, truda i zalaganja. Došli smo zasluženo do tri boda. Sada se okrećemo novoj utakmici i idemo u Ukrajinu puni samopouzdanja i želimo ovo ponoviti i uzeti tamo tri boda", kaže Gojak i osvrće se na narednog protivnika.

"Sigurno da su dobra ekipa i imaju dobrih pojedinaca, ali nema veze mi ćemo gledati sebe i ono što od nas traži selektor i mislim da neće biti problema".