Bratstvo sigurno protiv Mladosti

Gračanlije sve riješile u prvom poluvremenu

S. Mlaćo

U sklopu priprema za drugi dio sezone nogometaši Bratstva iz Gračanice savladali su danas niželigaša Mladost iz Malešića sa sigurnih 3:0.

Susret je odigran na pomoćnom terenu stadiona Tušanj, a Bratstvo je povelo već u 21. minuti kada je strijelac bio Čosić.

Samo četiri minuta kasnije novi pogodak. Ovaj put golmana Mladosti matirao je Mujkić i bilo je 2:0.

Gračanlije nisu stale na tome, pa je u 34. minuti autogolom Vehabović povisio na 3:0.

U drugom poluvremenu još nekoliko sjajnih prilika, ali mreže su mirovale i ostalo je 3:0.