Gledajte majstore i uživajte: Samba u Dohi, zaplesao je i Tite, Korejci bi da je sve samo ružan san

Brazil će bez većih problema izboriti četvrtfinale Svjetskog prvenstva u Kataru.

Brazilci od 20 sati igraju protiv Južne Koreje svoj meč osmine finala, a u slučaju pobjede očekuje ih duel s Hrvatskom u četvrtfinalu.

Sudeći o dosadašnjih 35 minuta, ne bi trebalo biti upitno slavlje Brazilaca, koji igraju kao u ekstazi.

Vode čak 4:0, a nakon svakog gola Brazilci bi zaplesali, s njima i selektor Tite pokraj aut-linije.

Poveli su golom Viniciusa u sedmoj minuti, pa je Neymar u 13. povisio na 2:0 iz penala.

Fantastična akcija i gol Richarlisona u 29. minuti za 3:0, a ond je u 36. minuti Vinicius perfektno asistirao Paqueti koji se ubacio iz drugog plana i pogodio za 4:0.

Južna Koreja je potpuno nemoćna, samo je pitanje koliko će golova Brazilci do kraja postići...

Pogledajte gol Viniciusa kojim je Brazil "načeo" protivnika.

Gol Richarlisona za 3:0 pogledajte OVDJE, a OVDJE gol Paquete za 4:0.

Posebno je bilo slavlje sa Titeom, koji je također zaplesao sa svojim momcima.