Zanimljiv meč u prvom kolu belgijske Jupiler lige odigrali su Charleroi i Eupen.

Konačan rezultat glasio je 3:1 za domaćine u vrlo zanimljivoj utakmici.

Poveo je Charleroi u 18. minuti golom Zarourya na asistenciju Zorganea sa 1:0.

Na 2:;0 povisio je Bessile u 51. minut, asistent kod gola sada je bio Morioka.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Eupen se vraća u 76. minuti. Naš Smail Prevljak lijepo je uposlio Ndrija koji pogađa za 2:1.

Do kraja susreta Eupen je pokuša doći do pozitivnog rezultata, ali na kraju domaćini uspjevaju doći do trećeg gola. Za konačnih 3:1 pogodio je Ghoziadeh u četvrtoj minuti sudijske nadoknade vremena.