Chievo i Udinese remizirali, Bajić bez minutaže

Serie A, 20. kolo:

Chievo i Udinese podijelili su bodove u susretu 20. kola italijanske Serie A.

Susret odigran na Marc'Antonio Bentegodi u Veroni završen je neriješenim rezultatom 1:1, a prvi gol viđen je već u devetoj minuti.

Do prednosti su prvi došli domaći golom Radovanovića, međutim vodstvo Chieva nije dugo trajalo, pošto je četiri minute prije odlaska na odmor Udinese autogolom Tomovića stigao do poravnanja.

I u nastavku utakmice viđen je dobar fudbal, obje ekipe su imale po nekoliko prilika, no izostala je realizacija i meč je završen sa 1:1.

Bh. reprezentativac Riad Bajić cijeli susret je odgledao s klupe za rezervne igrače.