Neki će reći sretnik, a neki da ima magnet za loptu: Jedno je sigurno, Ronaldo ne prašta!

Nova dva gola

Admin Čaušević

Cristiano Ronaldo nastavlja da zabija i u međunarodnom fudbalu.

Možda mu klupska sezona i nije bila toliko uspješna, ali u reprezentaciji Portugala stvari idu po planu za slavnog Portugalca.

Bivši prvak Evrope je 2. kolu Lige nacija domaćin Švicarskoj te nakon prvog poluvremena ima ubjedljivih 3:0.

Dva gola u 35. i 40. minuti za domaće postigao je upravo fudbaler Manchester Uniteda.

Teško da u svijetu fudbala iko ima osjećaj za gol kao što je to slučaj sa Ronaldom što se vidjelo i večeras.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

Najpopularniji fudbaler današnjice se kod oba gola našao u prvo vrijeme na prvom mjestu i naravno nije promašio.

Sa ova dva gola stigao je do cifre od 117 golova u dresu reprezentacije. Prvi pogodak pogledajte ovdje, a drugi ovdje.