Cutrone tragičar, Hrvatska umalo do velikog preokreta nad Italijom

Prijateljski meč mladih selekcija

Odigran je prijateljski susret U-21 selekcija Italije i Hrvatske, a nakon sjajnom meča u Frosinoneu nije bilo pobjednika (2:2).

Italijani su poveli golom Alessandra Bastonija u 22. minuti, da bi samo četiri minute kasnije Manuel Locatelli povisio na 2:0.

U završnici prvog dijela dobra šansa za Italijane, ali ostaje 2:0, a u nastavku se budi i Hrvatska, koja dolazi do izjednačenja.

U 59. minuti Alen Halilović je smanjio na 2:1, da bi u 78. minuit Branimir Kalaica postigao izjednačujući pogodak.

Potražite više informacija na temu Kvalifikacije za EURO 2024:

Ubrzo je Italija mogla do novo gola, no mladi Milanov golgeter Patrick Cutrone je promašio veliki zicer, pa je ostalo 2:2.