Hotić strijelac u meču sa sedam golova

Zabio iz penala

A. Čaušević

Cercle Brugge i Gent su odigrali meč sa sedam golova. Na kraju je bilo 5:2 za domaće.

Među strijelcima za pobjednički tim bio je i Dino Hotić. Bh. reprezentativac je uspješno zabio gol iz penala.

Domaći su poveli u 4. minuti preko Kanoutea, da bi Hanche-Olsen vratio stvari na početk deset minuta kasnije. U 31. minuti kazneni udarac za domaćina i siguran gol Hotića.

Na startu drugog dijela Ugbo zabija za 3:1, ali se gosti nisu predavali pa je Yaremchuk u 64. minuti smanjio rezultat golom iz penala.

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

U finišu još dvije lopte u mreži gostiju. Ugbo je zabio za 4:2 u 78. minuti, a konačan rezultat na meču postavio je Marcelin četiri minute kasnije.