Dušan Vlahović današnjim golom stigao je do još jednog postignuća

Sjajni srbijanski napadač

E. Ganibegović

Fiorentina je danas u 16. kolu Serije A s 2:3 savladala Bolognu.

Na poluvremenu je rezultat glasio 1:1. Maleh je bio strijelac za goste, a izjednačenje domaćinu donosi Barrow.

Biraghi pogađa za 1:2 u 51. minuti, a na 1:3 povisuje golom iz penala Dušan Vlahović.

Bologna je preko Hickeya u 83. minuti uspjela samo da ubkaži poraz.

Vlahović je današnjim golom stigao do novog postignuća. Naime, ovo je za srbijanskog napadača jubilarni 40. gol u Seriji A.

Fiorentina je tako današnjom pobjedom stigla na peto mjesto Serije A s 27 bodova, a Vlahović se dodatno izvdojio na čelu liste strijelaca.

Dušan sada ima 13 golova, dva više od prvog pratioca Immobilea.

miki30
Čim sam vidio da je postigao gol, pitam se kad će objava na ss.ba. Kasnite malo, inače ste brži što se ovog lika tiče.