Sudija je svirao kraj, a onda je Vlahović "pukao": "Je**m vam mamu u pi**u ja smećarsku!"

Nije mogao da se sudrži

Esmer Oštraković

Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović bio je bijesan nakon utakmice njegovog Juventusa protiv Empolija koja je završena sa 1:1.

Nastavio je Vlahović da postiže golove, te je ponovo bio strijelac, ali ni to nije bilo dovoljno da njegova ekipa ostvari pobjedu.

Gosti su uspjeli da se vrate u utakmicu, te su na kraju izvukli bod, ali pravi šoku krenuo je nakon utakmice.

Naime, sudija je utakmicu produžio pet minuta, domaći su probali da dođu do pobjede, ali jednostavno nije išlo.

Nakon što je sudija svirao kraj, kamere su u glavni plan stavile Vlahovića baš kao da se znalo da će biti bijesan.

On je dobacivao nekome ka centru igrališta, a predpostavlja se da su njegove psovke bile upućene glavnom sudiji utakmice.

Psovao je Vlahović na "našem" jeziku, tako da se vrlo lako sa njegovih usana moglo pročitati šta je rekao.

"Je**m vam mamu u pi**u ja smećarsku. Pi**e jedne usrane, je**m vam sve", urlao je bijesni Vlahović.

Juventus gotovo cijelu utakmicu bio sa igračem manje

Imali su domaći gotovo cijelu utakmicu igrača manje jer je Milik napravio veliku glupost u 18. minuti, te je isključen.

Juventus je još uvijek prvi na tabeli, a druoplasirani Inter ima dva boda manje, ali i dvije utakmice manje.

U narednom kolu u Milanu igraju uparvo Inter i Juventus i očekuje se pravi spektakl.