Dvije teške povrede obilježile prvih 45 minuta na Olimpicu

Zaniolo i Demiral stradali

Roma i Juventus na Olimpicu igraju derbi, a nakon 45 minuta gosti iz Torina imaju 2:0.

Juve je na početku stigao do dva gola, prvo Demirel pa onda Ronaldo s bijele tačke.

Nakon toga nije bilo većih prilika niti pogodaka, ali su dvije teške povrede obilježile prvih 45 minuta u Rimu.

Prvo se Juventusu povrijedio turski stoper Demirel, a potom je teško stradao Zaniolo, koji je u suzama morao da napusti teren.

Njega je zamijenio Under, dok je De Ligt ušao umjesto Demirela i za nadati je da će obojica biti dobro i da neće dugo pauzirati.