15

Komentari (15)

Zenicanin
Je li moguce da ste ovoliko naporni u pm
izvoristine
Tesko da ce ga zena pustiti da ode iz Rima.
Rivaldo
Ovaj portal ogavan postaje sa forsiranjem Amara i njegove prcije.
pjanke.sa
Pozurite ljudi ko Boga vas molim ugasi nam se zeljkan
afanfadila
Csusevicu dobro jutro, uh tebi ne moze biti dobro.
struja
Ko vas tjera da citate?vi bi da uredjujeta i...jos koment.?
Miky007
Pe jeli tebi ovo interesantno svako pola sata sve u krug i tako godinama?
Samoiskreno
Ovaj portal je ugasio Zelju tjerajući sa Amarom Misimovica
Zeleni_zub
Hahahahahaha. Hahahahaha
BordoBijeli1946
Igra Krupa football
Miky007
Pa da bi vise da potpise, evo i ja cu otkinuti od svoje plate ako treba za taj transver, samo da vise ne citam dvije godine o tom transveru!
pjanke.sa
Tranfer miki gubim te
Miky007
Mislis transfer :) U pravu si! Pozz
hzsg
E moj uredniče bolje bi bilo da pišeš i analiziraš moguće nacine kako da se pomogne "Željani" tvom omiljenom klubu, nego da pišeš i išcekuješ sadake od mogucih transfera ili zahtjeva raznim Opcinama i Kantonu Sarajevo.
sipopugaloma
Hahahah to Causevicu, smiruj uzavrele strasti na Grbavici.. Jes ga razvuko i Dzeko, dok se on necka, Amaw zrtvuje bodove protiv zadnje i predzadnje ekipe na tabeli
Ostalo još 1500 karaktera

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.