Nekad Semir Štilić, danas Emre Mor: Fantastičan gol bivše Borussijine zvijezde

U pobjedi Karagumruka

Eldar Ganibegović

Karagumruk je danas u 30. kolu turske Superlige s 3:0 savladao Kayserispor.

Junak domaće ekipe bio je Emre Mor koji je postigao sva tri pogotka - dva u prvom i jedan u drugom poluvremenu.

Mor je načeo goste već u 10. minuti, a gol za 2:0 u 36. minuti je priča za sebe.

Prošao je pored nekoliko igrača Kayserispora, a onda efektnim lob udarcem savladao Bayazita za uduplavanje vodstva. Gol pogledajte klikom OVDJE.

Ovaj gol neodoljivo podsjeća na onaj koji je Semir Štilić postigao protiv Slobode.

Inače, ni na klupi nije bilo bivšeg reprezentativca Bosne i Hercegovine Ervina Zukanovića već petu utakmicu u nizu, a posljednji meč odigrao je 13. februara u porazu 3:0 od Antalyaspora.

Karagumruk je na devetom mjestu s 43 boda, a njihov današnji rival na 11. ima pet manje.

U narednom kolu Karagumruk gostuje kod Galatasarayja, dok će Kayserispor ugostiti Fenerbahce.