Nova teška noć za navijače Besiktasa: Istanbulski velikan dobio još jedan "šamar"

Kayserispor spor slavio gostujući trijumf

H. Zilić

Nastavlja se tmurna sezona za Besiktas.

Istanbulski velikan i aktuelni prvak Turske večeras je ispao u četvrtini finala Kupa od ekipe Kayserispora i tako ostao bez borbe za trofej u najmasovnijem klupskom takmičenju u Turskoj.

Gledali smo veoma zanimljiv meč sa dosta prilika.

Igrala se šesta minuta kada je Gavranović doveo goste u vodstvo od 0:1.

Rezultatsku egal vraća Rosier pogotkom u 43 minuti na asistenciju Hutchinsona i 1:1 je bio rezultat prvog poluvremena.

U nastavku susreta novi šok za Besiktas u 65. minuti. Cardoso postiže gol na 1:2 na asistenciju Carole koji je bio i asistent kod prvog gola Kayserija.

Gol Cardosa ispostavit će se i pobjedonosni za veliko slavlje gostiju.

U timu Besiktasa u sastavu nije bilo našeg Miralema Pjanića.