Ferran Torres postigao gol, pa suznih očiju podigao dres te poslao srceparajuću poruku

Pogodio ga je gubitak voljene osobe

Eldar Ganibegović

Ferran Torres bio je strijelac prvog gola na današnjoj utakmici Barcelone i Shakhtara, a proslavio ga je tako što je podigao dres, dok je na majici ispod bila ispisana posebna poruka.

U okviru 3. kola grupne faze Lige prvaka Barcelone dočekuje ukrajinski Shakhtar i nakon 60 minuta igre vodi s 2:1.

Prvi gol vidjeli smou 28. minuti. Lopez je pogodio prečku, lopta se odbija do Ferrana Torresa koji pogađa za 1:0.

Fudbaler Barcelone je pogodak proslavio na emotivan način. Podigao je dres, a ispod je bila poruka za njegovu nedavno preminulu nanu.

"Ovo je za tebe, nano", pisalo je na majici ispod dresa. Pogledajte gol klikom OVDJE

Za Ferrana Torresa je ovo drugi gol u Ligi prvaka ove sezone. Dodao je tri na devet nastupa u španskoj Primeri.

Samo osam minuta kasnije Torres je uzvratio asistenciju Lopezu koji duplira prednost Katalonaca.

Sve je zakomplikovao Sudakov pogotkom u 62. minuti i vidjet ćemo mogu li gosti iz Donjecka do iznenađenja na Olimpijskom stadionu u Barceloni.

Podsjetimo, kasnije se u istoj grupi igra duel Porta i Antwerpa, a istovremeno dok Barcelona igra protiv Shakhtara, Feyenoord vodi protiv Lazija s 2:0.

Zaprati Barcelona, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni: