Danas je viđen najveći promašaj u historiji fudbala: Pomoćni sudija je umalo nastradao

Nevjerovatno šta je uradio

Esmer Oštraković

Ekipa Feyenoorda ostvarila je ubjedljivu pobjedu na domaćem terenu u okviru 3. kola Eredivisie. Konačan rezultat bio je 6:1, a protivnik je bila ekipa Almerea.

Krenulo je zaista sjajno za domaći tim koji je već nakon 4. minuta igre imao prednost od 1:0.

Timber je upisao asistenciju, a gol za vodstvo domaće ekipe postigao je Gimenez.

Samo šest minuta kasnije bilo je 2:0. Igor Paixao je ovaj put zatresao mrežu gostujuće ekipe.

Devet minuta kasnije bilo je jasno da će Feyenoord ostvariti pobjedu na ovoj utakmici. Treći gol postigao je Geertruida.

Na samom otvaranju drugog poluvremena Wieffer postiže gol za 4:0 i već tada su gosti samo čekali kraj utakmice.

Gimenez je sa bijele tačke postigao i peti gol za domaće u 66. minuti.

Utješni gol za goste postigao je u 89. minuti Ritmeester, a Timber je golom u 94. minuti postavio konačan rezultat.

Ono što je obilježilo ovu utakmicu je nevjerovatan promašaj napadača gostujuće ekipe koji je zaista promašio nemoguće.

Potražite više informacija na temu Eredivisie:

Sam je bio Robinet metar ispred gola, ali je loptu poslao u aut umjesto u gol.

Krivaja Zavidovići
Nije! Najveći promašaj u historiji fudbala je Dinamovog napadača Ilije Sivonjića jer bi bio gol da Sivonjić nije dirao loptu... :):):)