Partizan slavi Severinu

Nova igra sa živcima navijača

H. Zilić

Nakon šoka u trećem pretkolu UEFA konferencijske lige i poraza od Sabaha iz Bakua rezultatom 2:0, FK Partizan nastavio je da se igra sa živcima navijača i u domaćem prvenstvu.

U trećem kolu Super lige Srbije dočekali su Radnički iz Niša i nije igra ponovo bila na nivou.

Utakmica je završena rezultatom 2:1 za beogradski klub, ali daleko je to bilo od idealne predstave crno-belih.

Katastrofalan start za Partizan i u ovoj utakmici.

U 13. minuti Petrvo koristi priliku i pogađa mrežu Partizana za vodstvo gostiju iz Niša rezultatom 0:1.

Sa vodstvom Radničkog otišlo se na pauzu.

U nastavku dosta patnje za Partizan, pokušavali su doći do gola, ali sve je to bilo bez konrkretne završnice.

Cijelu situaciju otežavala je i sjajna igra u defanzivni Radničkog.

Ipak, domaćini su lakše disali u 79. minuti. Dosuđen je penal, a Natcho je bio siguran za 1:1.

Do kraja utakmice Partizan ipak dolazi do preorketa i trijumfa, a za slavlje pogodio je Xander Severina u 87. minuti utakmice.