Golijada Sociedada i Betisa završena remijem

Čudesan preokret domaćih nije bio dovoljan

A. Haznadarević

Posljednji meč nedjeljnog programa Primere, donio je pravu fudbalsku ljepoticu, koju su odigrale ekipe Real Sociedada i Real Betisa, a rezultat je na kraju glasio 3:3.

Poveli su gosti preko Moline u 30. minutu, a to je ujedno bio i jedini gol, koji je pao u prvom periodu igre.

Svih pet preostalih golova su pali u razmaku od svega sedamnaest minuta. Prvo je Pabon u 49. minutu povisio na 0:2, da bi Vela u 51, Martinez u 56. i Prieto u 62. minutu donijeli čudesan preokret i vodstvo Sociedadu.

Posljednji gol, djelo je Pabona iz 66. minuta susreta, a upravo s tim golom je spasio bod svom Betisu.

Primera, 26. kolo

Potražite više informacija na temu La Liga:

Real Sociedad - Real Betis 3:3 (Vela 51, Martinez 56, Prieto 62 / Molina 30, Pabon 49, 66)