Golijada u Gabeli i podjela bodova

Domaći vodili dva puta, ali na kraju samo stigli do boda

S. Mlaćo, foto: V. Bernadić

Nogometaši GOŠK-a i Orašja remijem odlaze na zimsku pauzu. U Gabeli su danas odmjerili snage, domaći su vodili 2:0, pa 3:1, no na kraju se morali zadovoljiti bodom (3:3).

Domaći su poveli već u prvoj minuti kada je Jusufbašić matirao golmana gostiju i najavio pobjedu svog tima.

Samo deset minuta kasnije na semaforu je pisalo 2:0. Ovaj put pogodio je Kulović. Gosti se nisu predavali, pa u 13. minuti lijepo iz slobodnjaka pogađa Vidović.

Do kraja prvog dijela vrijedi izdvojiti šansu za Kulovića, no na pauzu se otišlo pri rezultatu 2:1.

I u drugom dijelu kvalitetan meč. Najprije Mašić pogađa za 3:1 u 66. minuti i činilo se da je sve gotovo, no Vidović u 75. minuti smanjuje sa 11 metara na 3:2. Par minuta kasnije nov šok za domaće. Hrštić pogađa za 3:3.

Do kraja je ostalo 3:3 i svakako zadovoljniji mogu biti gosti iz Orašja.