Kraljevska igra u petoj brzini: Real "razbio" Granadu

La Liga

U 14. kolu La Lige madridski Real odigrao je sjajnu utakmicu.

Kraljevi su kao gosti pregazili Granadu sa 1:4.

Počelo je sve u 19. minuti kada je Asensio pogodio za 0:1 na asistenciju Kroosa.

Njemački fudbaler je ponovo u ulozi asistenta u 25. minuti, a mrežu domaćih zatresao je Fernandez.

Na 1:2 smanjio je Suarez u 34. minuti, asistenciju je upisao Gonalons.

Igrala se 56. minuta, Modrić lijepo upošljava Vinicijusa, a Barzilac po treći put trese mrežu Granade za 1:3.

U 76. minuti na sceni su Casemiro i Mendy, prvi je bio asistent, a drugi pomenuti igrač strijelac za 1:4 što s eispostavio kao konačan rezultat ove utakmice.

Ovome dodajmo da je Granad ameč završila sa deset igrača obzirom da je Monchu u 67. minuti dobio direktan crveni karton.