Hadžibegić na 90 minuta od promocije!

Nakon remija

A. Čaušević

Faruk Hadžibegić je ostao u igri da izboru promociju u Ligu B Lige nacija s reprezentacijom Crne Gore.

Crnogorci su u petom kolu na neutralnom terenu u Zaprešiću odigrali bez golova protiv Azerbjedžana te su izbili na prvo mjesto grupe 1.

Našim komšijama na ruku je išao rezultat sa Kipra gdje su domaći poslije preokreta savladali Luksembrug s 2:1.

Kolo prije kraja Crna Gora ima 10, a Luksembrug devet bodova. U utorak će Crna Gora dočekati Kipar, a Luksemburg će igrati protiv Azerbejdžana.

Potražite više informacija na temu UEFA Liga nacija:

U Ligi D sastavli su se Latvija i Farska Ostrva. Na kraju je bilo 1:1. Vodili su domaći preko Kamessa iz 59. minute, ali njihova radost je trajala manje od minute jer je već u narednom napadau Vatnhamar izjednačio.