Faruk Hadžibegić tri od tri sa Crnom Gorom
Foto - EPA

Novi trijumf bh. stručnjaka

Faruk Hadžibegić upisao je novu pobjedu na klupi Crne Gore.

Bh. trener je svoj tim odveo do pobjede u 3. kolu Lige C protiv Azerbejdžana u Podgorici, a bilo je 2:0.

Do treće pobjede u Ligi nacija Crnogorci su stigli sa po jednim pogotkom u oba poluvremena. Stevan Jovetić je zabio u devetoj, a Igor Ivanović samo što je ušao u 72. minuti meča.

Crnogorci su za sada maksimalni sa tri pobjede u grupi sa Luksemburgom, Azerbejdžanom i Kiprom.

MangasColoradas
...gledao sam ih proslu utakmicu protiv Luksemburga,pojma nemaju...znaci Luksemburg ih razvalio igrom,imali su 10 zicera,ali nije ih islo...i na kraju ovi penal dobise ni krivi ni duzni i uzese ih 0:1...