Hajradinović odigrao poluvrijeme, Cocalić cijeli meč u porazima svojih ekipa
Hajradinović zamijenjen na poluvremenu

Bh. igrači nisu imali razloga za slavlje

S. Pašalić

U okviru 21. kola turske Super lige danas su odigrane dvije posljednje utakmice kola, a pobjede su upisali Ankaragucu i Sivasspor.

Ankaragucu je sa 3:0 pobijedio Kasimpasu golovima Orgila u 33 minuti, Sackoa u 46 i Parlaka u 86 minuti utakmice.

Haris Hajradinović je odigrao prvo poluvrijeme za Kasimpasu, te je na poluvremnu zamijenjen.

U drugoj utakmici Sivasspor je savladao Akhisarspor. Domaće je u vodstvo doveo Kone već u 5 minuti, a isti igrač je sa penala u 60 minuti povećao na 2:0. Gosti su uspjeli također iz penala u 88 minuti smanjiti na 2:1.

Potražite više informacija na temu Super Lig:

Edin Cocalić je odigrao cijeli meč za gostujući tim, dok Avdija Vršajević nije ulazio u igru.

Vodeći tim na tabeli je i dalje Basaksehir sa 45 bodova, dok Galatasaray na drugom mjestu ima šest bodova manje.